KONST / Litografier / Färglitografi 13475171

nr 1347 5171

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 87/200, Motivet: 68x52cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 september 2020
kl 18:53:01

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström